0
You have 0 items in your cart
0
You have 0 items in your cart

RYTŲ, KINŲ VAIZDINIŲ MEDICINA

čigong terapija

KINŲ VAIZDINIŲ MEDICINA (KVM) – tai nauja, unikali, holistinė pažangios medicinos mokslo šaka. Ji turi savo teorinę sistemą, susiformavusią atgaivinus ir išplėtojus senovės kinų gydytojų Bjien Čiue ir Chua To diagnostikos bei gydymo metodus. Kinų vaizdinių medicina naudoja pagrindinius TRADICINĖS KINŲ MEDICINOS (TKM) metodus.
Meistro Siu Mintano pastangomis kinų vaizdinių medicina oficialiai pripažinta kaip tradicinės kinų medicinos inovacija.

 

Kaip veikia vaizdinių terapija?

Vaizdinių medicina – tai mokslas, susijęs su prevencine ir terapine veikla. Pulso diagnostikos arba vaizidnio diagnostikos ir paciento apžiūros metu įvertinami vidaus organai, jų struktūra ir funkcijos fiziniame, energiniame ir informaciniame lygmenyse. Terapija vyksta remiantis gautais ir išanalizuotais vaizdiniais. Vaizdinių terapeutas ne gydo ligos pasekmes, o šalina jos priežastis, taip pat suaktyvina natūralų organizmo gebėjimą sveikti pačiam.

 

Kaip diagnozuojama?

Pirmiausia vaizdinių medicinos terapeutas išanalizuoja paciento vaizdinį, naudodamas echolokacijos techniką, dar kitaip, vadinamą „trečiosios akies” matymu. Nustatęs, kad paciento vaizdinys nėra harmoningas, matyti tam tikrų tamsių dėmių ar taškų, terapeutas naudoja specialius metodus, kurie padeda patologišką vaizdinį pakeisti sveiku, harmoningu.

BIOENERGETIKA

tai

Bioenergoterapija skirta žmogaus energinės, informacinės, daugiamatės biologinės sistemos struktūros ir jos funkcijų tyrimui.

Tai naujas alternatyviosios medicinos mokslas, kuris padeda iš anksto nustatyti organizmo negalavimo priežastis ir suteikia galimybę išvengti susirgimų bei džiaugtis gera sveikata, ilgaamžiškumu.
Remiasi Rytų (kinų, japonų, vietnamiečių, korėjiečių) medicinos ir šiuolaikinės Vakarų medicinos principais.
Naudojamas radiostezijos metodas atskleidžia išankstinius žmogaus organizmo patologinius nukrypimus (energinius, astralinius, mentalinius, dvasinius ), kurie silpnina imunitetą.

Naudojami bioenergetiniai įrankiai: švytuoklės, virgulės, biotenzoriai, pasitelkiamas ryšys su sąmone, pasąmone, aukštesniąja sąmone, energoinformaciniu lauku.
Naudojama visa, ką vertingiausio gali pasiūlyti Rytų medicina ir šiuolaikinis biolokacijos mokslas.

Ši sistema padeda nustatyti nematomus patologinius energinius organizmo pakitimus, atsekti jų priežastis ir pateikia gydymo būdus konkrečiam žmogui konkrečiu atveju:

  • 7 kūnuose ir ryšiuose tarp jų;
  • 7 pagrindinėse ir papildomose čakrose, taip pat ryšiuose tarp jų;
  • 3 pagrindiniuose kanaluose;
  • 14 pagrindinių meridianų;
  • 8 stebuklinguose meridianuose;
  • 12 organizmo sistemų ir su jomis susijusiuose organuose;
  • Ryšyje su Žeme ir visata.

Patologiniai energiniai organizmo nukrypimai išvardintose grandyse harmonizuojami pasitelkiant aukštuosius energinius srautus ir kitas priemones. Kadangi energinis (eterinis) kūnas yra pagrindinis fizinio kūno energijos šaltinis, visavertiškai funkcionuojančios energinio (eterinio) kūno grandys užtikrina fizinio kūno stabilumą bei apsaugą arba, kitaip tariant, IMUNITETĄ, nuo bet kokio išorės poveikio.

 

Technika

Naudojami bioenerginiai įrankiai: švytuoklės, virgulės, biotenzoriai.

Jei randama problema, žiūrima detaliau.

Fizika. Pvz.: jei organo bioenergetinis potencialas mažesnis nei norma (0-10 = 5), reikia kreiptis dėl individualios diagnostikos ir korekcijos.

Jei kraujo (hemoglobino, eritocitų, leukocitų, cholesterolio) parametrai mažesni nei norma (medicininė) – reikia individualios konsultacijos, rekomendacijų ir korekcijų.

Energija. Pvz.: jei yra blokas meridiane arba jis neveikia, tikriname BAT.

Informacija. Pvz.: jei aura nesimetriška, tikriname energinius centrus ir kanalus.

ASTROMEDICINA

tai

Horoskopas ir planetų įtakos aspektai, astrogenetinis kodas gimimo metu. Gimdami gauname horoskopą – energinį planetų įtakų piešinį. Horoskope yra silpni ir stiprūs aspektai pagal planetas, kurie įtakoja organizmą ir atskirus organus. Imuniteto jėgą gimdami taip pat gauname iš gamtos (tėvų). Tai elektromagnetinis planetinių aspektų paveikslas – horoskopas. Horoskopas taip pat atskleidžia, kaip žmogų veikia laikas ir erdvė.Vadovaudamiesi šia informacija galime sukurti strategiją, kaip vystyti stipriąsias puses, o silpnąsias sustiprinti. Horoskopas – tai energinis žmogaus pasas, apskaičiuotas matematiškai ir geometriškai pagal planetų aspektus.